Wise Chat
admin
hey
admin
cześć
Dostosuj

Kontrola instalacji AC/DC falowników oraz konstrukcji montażowych

Instalacja fotowoltaiczna, jest sporą inwestycją, a jej zwrot planowany nawet na kilkanaście lat, warto zatem pamiętać, że moduły PV i falowniki to niezwykle delikatne urządzenia, wrażliwe na wystąpienie zwarcia. W związku z powyższym większość posiadaczy instalacji fotowoltaicznej zdecydowała się na montaż instalacji izolującej, aby zabezpieczyć elementy PV i falownik przed przeciążeniami lub zwarciem. Co więcej, instalacja izolująca jest niemalże koniecznością, jeżeli chcemy mieć pewność, że nasza instalacja fotowoltaiczna jest bezpieczna. Proszę pamiętać również, że na zwarcie narażona jest każda instalacja, niezależnie od precyzji jej wykonania. Najlepszym rozwiązaniem obecnie stosowanym są ograniczniki przepięć od strony AC i DC wraz z wyłącznikami topikowymi oraz nadprądowymi, które ochronią naszą instalację fotowoltaiczną i elektryczną. Firma TECHNISOLAR oferuje kontrolę instalacji AC/DC, sprawdzimy, czy wszystkie jej elementy pracują prawidłowo i system jest w 100% bezpieczny.

Nie mniej narażona na awarię jest sama konstrukcja montażowa, dlatego jej regularny serwis podobnie, jak w przypadku instalacji AC/DC gwarantuje użytkownikowi bezpieczeństwo i pewność, że będzie sprawnie działała przez długie lata. W celu kontroli instalacji AC/DC falowników oraz konstrukcji montażowych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rzetelnie sprawdzą każdy element, aby mogli Państwo czuć się bezpiecznie i cieszyć sprawną instalacją fotowoltaiczną.

Zalety wykonania kontroli instalacji AC/DC falowników oraz konstrukcji montażowych:

  1. Podobnie jak w przypadku kontroli całej fotowoltaiki, regularny przegląd instalacji izolujących oraz konstrukcji gwarantuje bezpieczeństwo samej instalacji, oraz jej użytkowników.
  2. Regularne kontrole pozwalają szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości i zareagować, zanim w instalacji dojdzie do poważnych uszkodzeń modułów. Co z kolei przekłada się na jej żywotność.

Recent Services

Enhanced Services

Maintenance Services

Technical Services

Solar Panel Services

Leave a Comment