Wise Chat
admin
hey
admin
cześć
Dostosuj

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych dla domów, przedsiębiorstw, instytucji oraz farm fotowoltaicznych. Każda z instalacji jest inna, dlatego w celu poznania i spełnienia Państwa oczekiwań, niezbędne jest przeprowadzenie szczegółowego audytu fotowoltaicznego. Pozwoli nam on dowiedzieć się, jakie jest Państwa zapotrzebowanie energetyczne, wymagania techniczne montażu oraz możliwości finansowe. Niezwykle istotne jest dla nas, aby nawet w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na energię elektryczną w trakcie eksploatacji systemu, nasza instalacja spełniała Państwa wymagania.

Wykonany przez nas audyt, w połączeniu z osobistą wizytą w miejscu planowanej inwestycji oraz dobór odpowiednich paneli i podzespołów pozwolą nam na przygotowanie indywidualnie dopasowanej oferty. Znajdą się w niej przejrzyste dane dotyczące materiałów użytych w montażu, oszacowaną wydajność instalacji, gwarancję, oraz koszty montażu. Jeżeli zaakceptują Państwo przygotowaną ofertę, w możliwie najszybszym czasie zaplanujemy jej realizację. Montaż instalacji wraz z podłączeniem do sieci dla domów jednorodzinnych czy firm zazwyczaj trwa od jednego do trzech dni, jednak w przypadku większej inwestycji, czas ten może się znacznie wydłużyć.

Oczywiście po zakończonym montażu, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc z dopełnieniem ostatnich formalności. Ponadto, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą konserwacji instalacji PV, ponieważ właściwa pielęgnacja paneli wydłuży ich żywotność i podniesie wydajność a także zapewni bezpieczeństwo. 

Firma TECHNISOLAR dzięki wiedzy merytorycznej swoich pracowników na temat odnawialnych źródeł energii oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży, oferuje także specjalistyczne konsultacje dla osób chętnych wykonać instalację fotowoltaiczną na własną rękę. Z przyjemnością pomożemy Państwu wybrać odpowiednie podzespoły lub kompletną instalację. Większość niezbędnych elementów znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, gdzie wszystkie produkty zostały starannie wyselekcjonowane spośród ofert sprawdzonych producentów.

Jeżeli podejmą się Państwo samodzielnej realizacji inwestycji, proponujemy rzetelne doradztwo na każdym etapie prac. Po zakończeniu montażu nasz pracownik podejmie się kontroli konstrukcji montażowej, sprawdzenia instalacji systemu, dokona pomiarów elektrycznych, pomoże właściwie ustawić falownik, a także przeprowadzi szkolenie z jego obsługi dla użytkowników. Ponadto wypełni niezbędne formalności dla Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Takie rozwiązanie pozwoli znacznie obniżyć koszty montażu instalacji fotowoltaicznej.


Dlaczego warto zainwestować w montaż instalacji fotowoltaicznej?

Oszczędność

Instalacja fotowoltaiczna pozwala na znaczne obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej. Jest to niezwykle korzystne w obliczu stale rosnących cen prądu, które zgodnie z zapowiedziami analityków, nie zwolnią w ciągu najbliższych dziesięciu lat.

Ekologia

Odpowiedzialność za nasze środowisko naturalne to rozwijający się trend, który oznacza dbałość nie tylko o naszą jakość życia na ziemi, ale również przyszłych pokoleń. Nieemisyjny charakter energii słonecznej powinien zatem zachęcić każdego, komu nasze środowisko naturalne nie jest obojętne.

Zyskujemy nie tylko ciepło

W przeciwieństwie do mylonych często z panelami PV paneli słonecznych, dzięki tym pierwszym uzyskamy energię elektryczną, która pozwoli zarówno na ogrzanie domu, jak i korzystanie z wszystkich sprzętów elektrycznych czy oświetlenia. Instalacja fotowoltaiczna jest zatem niezwykle uniwersalna.

Zwrot inwestycji

Wraz z popularyzacją instalacji PV, ceny modułów potrzebnych do jej budowy spadły, a to w połączeniu z rosnącą ceną prądu jest gwarancją szybkiego zwrotu inwestycji.

Wygoda

Dobrze założony i serwisowany system jest całkowicie bezobsługowy, dzięki czemu możemy cieszyć się nie tylko tanią energią elektryczną, ale również ogromnym komfortem.

Wzrost wartości Twojej nieruchomości

Biorąc pod uwagę rosnącą ilość inwestycji w odnawialne źródła energii oraz wszystkie wspomniane wyżej korzyści wynikające z posiadania instalacji PV, potencjalny kupiec z pewnością doceni gotową instalację w Twojej nieruchomości.

Recent Services

Enhanced Services

Maintenance Services

Technical Services

Solar Panel Services

Leave a Comment