Wise Chat
admin
hey
admin
cześć
Dostosuj
witamy w Technisolar

O nas

O Nas

Zdobywaną przez lata wiedzę i doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać oferując kompleksowe usługi TECHNISOLAR – firmę, której głównym zadaniem jest umożliwienie klientom efektywnie pozyskiwać energię słoneczną. Inwestując wszystkie pokłady naszych kompetencji, każdego dnia staramy się  wybierać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i traktujemy ich tak jak sami byśmy chcieli być traktowani.  Na podstawie Państwa preferencji oraz przekazanych danych, przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania

Default Kit
about_page-title
My account
Kim są nasi klienci?

Dla kogo wykonujemy usługi

Dla kogo

Energia pozyskiwana z Odnawialnych Źródeł Energii zyskuje coraz szersze grono odbiorców. Niskie koszty prądu oraz znikomy wpływ na środowisko sprawiły, że decydują się na nią osoby prywatne, przedsiębiorstwa, instytucje publiczne oraz gospodarstwa rolne. Zapraszamy do współpracy każdą z wymienionych poniżej grup, oferując kompleksowe rozwiązania dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy.

.

Dla osób prywatnych

Oferujemy projekt, montaż oraz kompleksową obsługę instalacji fotowoltaicznych w domach mieszkalnych. Choć należą one do niewielkich, ich odpowiednie zaplanowanie i konserwacja jest niemniej istotne jak w przypadku dużych inwestycji na skalę przemysłową. Nasz specjalista wykorzystując wiedzę zdobytą podczas audytu fotowoltaicznego oraz wizji lokalnej, dopasują najlepsze rozwiązania dla danej lokalizacji oraz zapotrzebowania energetycznego gospodarstwa domowego. Następnie zadbamy o regularną konserwację i przeglądy instalacji, a w razie potrzeby wykonamy serwis, który przywróci wysoką efektywność i zapewni długą żywotność systemu.

.

Dla przedsiębiorstw

Zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstw jest znacznie wyższe niż domów prywatnych, dlatego dostosowanie odpowiednich modułów pełni kluczową rolę dla wydajności i żywotności instalacji fotowoltaicznej. Oprócz niższych rachunków za prąd firma zyska także w oczach swoich klientów i partnerów biznesowych jako przedsiębiorstwo proekologiczne. Specjaliści z TECHNISOLAR wybiorą najlepsze rozwiązania dla Twojej działalności, zadbają, aby instalacja działała sprawnie, wykonają czyszczenie paneli, a także wykoszą trawę wokół nich, jeżeli jest to instalacja naziemna. Doskonale wiemy, jak wiele obowiązków ma właściciel firmy, dlatego nasi specjaliści wyręczą Państwa, gwarantując pełne zaangażowanie w opiekę nad wydajną pracą systemu fotowoltaicznego Państwa firmy.

.

Dla instytucji publicznych

Inwestycja w energię słoneczną na szczeblu publicznym jest doskonałą promocją Odnawialnych Źródeł Energii, ale także ogromną oszczędnością dla samorządów, które miesięcznie ponoszą ogromne koszty związane z utrzymaniem szkół, szpitali, ośrodków pomocy społecznej czy urzędów. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz pełne zaangażowanie w przeprowadzenie inwestycji, gwarantując oszczędność już na etapie projektu i montażu. Po zakończeniu inwestycji oferujemy bezzwłoczną pomoc w przypadku awarii, a także regularną konserwację polegającą na myciu paneli, przeglądach czy koszeniu trawy wokół instalacji naziemnych.

.

Dla rolnictwa

Rolnictwo charakteryzuje się ogromnymi kosztami związanymi z zużyciem energii elektrycznej czy wody, a jego zyski z działalności często są zależne od warunków pogodowych i rynkowych. Instalacja fotowoltaiczna jest zatem doskonałym sposobem na zminimalizowanie kosztów utrzymania gospodarstwa rolnego. Ponadto, rolnicy mogą liczyć na specjalne dotacje oraz ulgi podatkowe związane z inwestycją w zieloną energię. Skontaktuj się z nami, a pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej działalności, które zminimalizują koszty, przy jednoczesnej maksymalizacji zwrotu inwestycji. Zaprojektujemy instalację odpowiednią dla potrzeb gospodarstwa rolnego, wykonamy montaż, a następnie wszelkie potrzebne prace związane z konserwacją i serwisem systemu. Panele wykorzystywane w rolnictwie są szczególnie narażone na zanieczyszczenia i uszkodzenia, dlatego oferujemy regularną opiekę nad instalacją, dzięki której panele zyskają długą żywotność i maksymalną wydajność.

Obsługiwany obszar

Gdzie wykonujemy usługi

Gdzie

Nasza firma zapewnia obsługę instalacji fotowoltaicznych w całym kraju. Szczególnie jednak zapraszamy do współpracy w obszarze centralnej Polski, ponieważ odległość nieprzekraczająca 150 km od siedziby naszej firmy pozwala nam zaangażować się w projekt, montaż oraz konserwację w takim stopniu, jaki chcemy zagwarantować klientom. Ponadto, szybki dojazd w miejsce inwestycji gwarantuje natychmiastową reakcję z naszej strony w przypadku awarii systemu.

0 395
kW+

zainstalowana moc

LogoMakr-7sUJmo
0 45
+

Dokonanych napraw

LogoMakr-2kFSBo
0 8
+

Obsługiwanych instalacji

jak pracujemy

Nasz model pracy

Etapy

Na rynku OZE zdecydowanie wyróżnia nas kompleksowe działanie. Na każdym etapie inwestycji dokładamy wszelkich starań, aby instalacja działała możliwie najefektywniej, zachowując przy tym estetykę architektoniczną.

01
etap

Planowanie

Odpowiednie zaplanowanie inwestycji, umożliwia nam spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

02
etap

Badanie i analiza

Niezbędny dla osiągnięcia oczekiwanego efektu jest dobór odpowiedniej lokalizacji, elementów i parametrów systemu PV.

03
etap

Wdrożenie

Montaż i zakończenie instalacji PV oraz odpowiednia konserwacja paneli jest gwarancją bezpieczeństwa i oszczędności.

Masz pytania? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

24/7
jakość

Poznaj naszych profesjonalistów

Zespół