Wise Chat
admin
hey
admin
cześć
Dostosuj

Serwis i konserwacja instalacji fotowoltaicznych

Instalacja fotowoltaiczna, niezależnie od jej wielkości, wymaga regularnej konserwacji i serwisu. Dzięki nim klient ma pewność, że jego inwestycja działa prawidłowo i przynosi zamierzone efekty. Do zleconego nam zadania konserwacji podchodzimy z ogromną starannością, przegląd obejmuje kontrolę stanu wizualnego paneli fotowoltaicznych i konstrukcji montażowych, dokładne badanie modułów instalacji, okablowania, oraz sprawdzenie otoczenia paneli i warunków ich pracy. 

Oddanie swojej instalacji w ręce profesjonalistów daje inwestorowi pewność, że zostanie ona odpowiednio skontrolowana, a wszelkie nieprawidłowości usunięte. Proszę pamiętać, że tylko sprawna i wydajna instalacja jest gwarancją zwrotu inwestycji.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo: 

Czyszczenie paneli PV

Panele są stale narażone na zanieczyszczenia, takie jak pyłki, kurz, liście czy odchody ptaków. Wpływają one negatywnie nie tylko na dopływ energii słonecznej do paneli, który jest znacznie ograniczony, ale także mogą nieodwracalnie uszkodzić instalację. Niezwykle ważne jest zatem regularne czyszczenie paneli.

Koszenie traw na farmach fotowoltaicznych

Naziemna instalacja fotowoltaiczna wymaga regularnego wykaszania traw, aby nie dopuścić do ograniczenia dopływu energii słonecznej. Ponadto, bujna roślinność może stale uszkodzić delikatną instalację.

Kontrola instalacji AC/DC falowników oraz konstrukcji montażowych

Sprawnie działająca instalacja izolująca zabezpieczy system PV przed zwarciem. Moduły fotowoltaiczne są niezwykle wrażliwe na wszelkie przeciążenia energetyczne, dlatego powinny podlegać stałej kontroli. Równie istotne jest sprawdzenie stanu konstrukcji montażowych, które z czasem mogą ulec uszkodzeniu.

Recent Services

Enhanced Services

Maintenance Services

Technical Services

Solar Panel Services

Leave a Comment